top of page

FaceSyma Nedir?

FaceSyma, yazılım sektöründe faaliyet gösteren ve birçok sektör ile çalışma içerisinde olan, alanında uzman girişimcilerin kurmuş olduğu bir şirket olan INC Teknoloji tarafından geliştirilmiştir. Bilime ve yapay zekâ teknolojisine dayalı bir mobil uygulamadır.

Uygulamayı Kullanırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

FaceSyma mobil uygulaması insan yüzündeki binlerce noktayı taramaktadır. FaceSyma’yı kullanırken kesinlikle gözlük takılmamalıdır! Yüzde herhangi bir estetik var ise FaceSyma’nın ‘’Hesabım’’ bölümüne girilip bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Ayrıca kullanıcı uygulamanın fotoğraf ekranında yüzünü daire içine tam olarak yerleştirmelidir. Bu süreçte ışık, gölge ve netlikte önemli etkenlerdir.

FaceSyma Nasıl Çalışır?

İnsan yüzünün temel parçalarından olan alın, kaş, göz, burun, dudak, çene ve yüzün çerçeve alanları, bireylerin karakterlerinin belirlenmesinde temel noktalardır. Bu işlevi günümüz teknolojisi ile gerçekleştiren FaceSyma, binlerce yıllık doğu ve batı kaynaklarının ortak temalarından yola çıkarak oluşturulan veri tabanı, algoritmalar ve yapay zekâ desteği ile hayat bulan bir uygulamadır. Apple Store, Google Play ve APK Pure aplikasyon marketlerinden FaceSyma uygulamasını mobil cihazlarına indiren kullanıcılar, yapacakları karakter analizi ile kendilerinin ve diledikleri herkesin karakterleri hakkında bir rapora ulaşabileceklerdir.

FaceSyma KVKK Uyumlu Bir Uygulama mıdır?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kanunen zorunludur. Bu düzenleme tamamen kişisel bilgilerinizin güvenliği ve korunması içindir. Uygulamamız, sizin bilginiz dahilinde olmadan hiçbir bilgiyi almaz. Sizin uygulamamız ile paylaştığınız tüm verileriniz de Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında güvence altındadır. Her türlü sorunuzu, info@facesyma.com üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Sorunun Cevabı Burada Yok mu,
Çekinme Hemen Bizimle İletişime Geç.

info@facesyma.com

bottom of page